Chata V Údolí

Rezervační fromulář

Štědrákova Lhota 91

+420 737 831 891


Ubytování

Komfortní ubytování pro přátelská setkání

Chalupa pro 13 osob disponuje 5 ložnicemi, 2koupelnami a 2 samostatnými toaletami. Nejdříve se však podívejme do společenské místnosti. Součástí společenské místnosti je samozřejmě plně vybavená kuchyň. Stolovat můžete nejen u velkého jídelního stolu, ale i na částečně kryté terase, na kterou se dostanete přímo z kuchyně.

Po dni plném sportovních aktivit jistě oceníte dvě pohodlné pohovky, z nichž můžete sledovat televizi. Mnohem příjemnější, zejména za dlouhých zimních večerů, však jistě může být posezení u krbu, který rovněž můžete kdykoli využít. V přízemí je vám k dispozici i dětská herna, koupelna s vanou a sprchovým koutem a toaleta.

V prvním patře se nachází 3 ložnice. V první ložnici je jedna manželská postel a také jednolůžko. V další ložnici najdete manželskou postel a také vlastní vanu. Obě ložnice mají společný balkon. Třetí ložnice disponuje čtyřmi místy na spaní (jedna manželská postel a dvě jednolůžka). V prvním patře je vám samozřejmě k dispozici koupelna se sprchovým koutem a zvlášť toaleta. V podkroví se nachází 1 ložnice s manželskou postelí a druhá ložnice s dvěma jednolůžky. Jedna z ložnic v podkroví (2xjednolůžko) je v otevřeným prostoru ze schodiště a je průchozí do druhé ložnice.

Co v rekreační chalupě V údolí najdete?

  • Plně vybavená kuchyň
  • Společenská místnost s televizí a krbem
  • Dětská herna
  • Krytá terasa
  • Venkovní bazén, trampolína a dětské hřiště
  • Venkovní ohniště a zděný gril
Grill

Venkovní posezení a sportovní vyžití

V letní sezóně jistě oceníte částečně zastřešenou terasu. Dle libosti můžete využít venkovní ohniště a zděný venkovní gril. Rádi vám zapůjčíme kotlík na přípravu pravého kotlíkového guláše. Také se v létě po dlouhé túře jistě rádi zchladíte ve venkovním bazénu. Vaše děti se vyřádí na prolézačkách nebo trampolíně.


Bazén

Zábava pro děti

V přízemí chaty se nachází samostatná, bohatě vybavená herna, ve které se vaše ratolesti určitě zabaví i při méně příznivém počasí nebo v zimních měsících. V létě se mohou vyřádit na malém dětském hřišti s nejrůznějšími prolézačkami a oblíbenou trampolínou. Myslíme na všechno, proto je chalupa vybavena i dětskými židličkami a postýlkami.Další užitečné zázemí a služby

Parkování je zajištěno na pozemku u chaty. Centrální topení je zahrnuto v ceně, ani v zimních měsících se tedy nemusíte bát dalších poplatků. Celý objekt je pokryt signálem wi-fi. Během vašeho pobytu si nutný úklid na chalupě zajistíte sami, my se o kompletní úklid postaráme až po vašem odjezdu. Jen vás prosíme, abyste se k zařízení chovali s respektem a zanechali chalupu při odjezdu ve stejném stavu, v jakém byla při vašem příjezdu. V chalupě je kouřeni zakázano.

Praktické informace

Dopravní dostupnost

Ve Štědrákově Lhotě sice končí cesta, ale přesto vyniká dobrou dopravní dostupností a obslužností. Snadno se k nám dostanete autem, objekt má vlastní parkoviště. Chata se nachází v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky (cca 100 metrů).

Občerstvení

V zimní sezóně se můžete občerstvit přímo pod sjezdovkou. Obě lyžařská střediska samozřejmě provozují bufet, kde se můžete i ohřát a usušit své svršky.

Nákupy

Nejbližší obchod se nachází ve tři kilometry vzdálené obci Hostice. Na větší nákupy se vydejte do Šumperka 15 km, kde jistě seženete vše, co byste během vaší dovolené mohli postrádat.

„Pevně věříme, že se vám pobyt v naší chalupě bude líbit a budete se u nás cítit jako doma. Zároveň doufáme, že se k nám budete rádi vracet.“